Shkolyaryk - Skicáre, náčrtníky a papier pre umelcov | ZdenkaTri.sk

Shkolyaryk prináša kvalitné skicáre, náčrtníky a papier pre všetkých umelcov a kreatívne duše. V našej ponuke nájdete širokú škálu produktov od skicárov cez akvarelové papiere až po praktické notesy a zošity.

Všetky výrobky Shkolyaryk sa vyznačujú vysokou kvalitou materiálov a starostlivým spracovaním, aby poskytli ten najlepší základ pre vaše umelecké a kreatívne nápady.

Či už ste profesionálny umelec alebo nadšený amatér, s produktmi Shkolyaryk môžete naplno rozvíjať svoj talent a realizovať svoje projekty. Objavte svet kreativity so Shkolyaryk exkluzívne na ZdenkaTri.sk.


Aktívne filtre

Výhodné ceny dopravy

Doprava zdarma nad 49 €

Vrátenie zadarmo

Cez Packetu - rýchlo a jednoducho

Všetko máme skladom

Odosielame okamžite

Skvelé recenzie, záruka bezpečného nákupu

Viac ako 10 rokov na trhu

98 % zákazníkov nás odporúča

Na základe 636 overených recenzií na Heureka.sk Zobraziť recenzie

100%

Človek by neveril, aké náročné je zohnať pol kila plastelíny. Vážne, bál som sa, lebo jediní ste mali tento sortiment, asi po ňom nie je extra dopyt, ale dostal som to, čo som chcel a moju dôveru máte. Určtie sa bez obáv na Vás v budúcnosti rád obrátim.

Anonymný užívateľ

6. 2. 2024

100%

Spokojnosť s tovarom i obchodom.

Anonymný užívateľ

22. 1. 2024

100%

Viackrát som objednala z tohto internetového obchodu. Bola som spokojná! Naposledy 25.8. som objednala detskú kuchynskú zásteru. Ospravedlňujem sa, prvýkrát platba neprešla, z Vašej strany bola ochota, zavolali ste mi či nežiadam objednaný tovar. Naopak ďakujem za upozornenie!!! Platbu som previedla 1.9.2023. Dúfam, že tentokrát prešla. Ďakujem pekne !

Anonymný užívateľ

1. 9. 2023

90%

Odporúčam obchod svojím priateľom.

Anonymný užívateľ

6. 8. 2023