Walltastic na ZdenkaTri.sk - Rozprávkové nástenné tapety pre deti

Walltastic prináša do detských izieb čaro rozprávkových svetov prostredníctvom úchvatných fototapiet, nástenných dekorácií a samolepiek. S našou ponukou môžete ľahko premeniť obyčajnú stenu na magické miesto plné obľúbených postavičiek a nezabudnuteľných scén.

Všetky produkty Walltastic sa vyznačujú kvalitnou tlačou, živými farbami a jednoduchou aplikáciou, vďaka čomu je dekorovanie detskej izby hračkou.

Doprajte svojim deťom priestor pre ich fantáziu a nechajte ich vstúpiť do sveta rozprávok s dekoráciami Walltastic, ktoré nájdete exkluzívne na ZdenkaTri.sk.

category_1392.jpg?time=1711885255


Aktívne filtre

Výhodné ceny dopravy

Doprava zdarma nad 49 €

Vrátenie zadarmo

Cez Packetu - rýchlo a jednoducho

Všetko máme skladom

Odosielame okamžite

Skvelé recenzie, záruka bezpečného nákupu

Viac ako 10 rokov na trhu

98 % zákazníkov nás odporúča

Na základe 636 overených recenzií na Heureka.sk Zobraziť recenzie

100%

Človek by neveril, aké náročné je zohnať pol kila plastelíny. Vážne, bál som sa, lebo jediní ste mali tento sortiment, asi po ňom nie je extra dopyt, ale dostal som to, čo som chcel a moju dôveru máte. Určtie sa bez obáv na Vás v budúcnosti rád obrátim.

Anonymný užívateľ

6. 2. 2024

100%

Spokojnosť s tovarom i obchodom.

Anonymný užívateľ

22. 1. 2024

100%

Viackrát som objednala z tohto internetového obchodu. Bola som spokojná! Naposledy 25.8. som objednala detskú kuchynskú zásteru. Ospravedlňujem sa, prvýkrát platba neprešla, z Vašej strany bola ochota, zavolali ste mi či nežiadam objednaný tovar. Naopak ďakujem za upozornenie!!! Platbu som previedla 1.9.2023. Dúfam, že tentokrát prešla. Ďakujem pekne !

Anonymný užívateľ

1. 9. 2023

90%

Odporúčam obchod svojím priateľom.

Anonymný užívateľ

6. 8. 2023