Získajte zľavu na váš prvý nákup!

Zadajte svoj e-mail, aby ste dostali poukážku na 7 %.

ASTRA - Kvalitné školské a umelecké potreby

Vitajte v kreatívnom svete Astra, kde každý produkt je mostom k fantázii a nekonečným príbehom. Na našom eshope ZdenkaTri vám s hrdosťou ponúkame ako výhradný distribútor všetky produkty značky Astra, ktorá už viac ako 70 rokov oslavuje kreativitu, inováciu a vášeň pre vytváranie.

Astra je poľská značka, ktorá sa zrodila z túžby podporovať rozvoj a vzdelávanie detí prostredníctvom kvalitných a inšpiratívnych produktov. S hlbokým záväzkom k výrobe školských potrieb, umeleckých a kreatívnych súprav, Astra poskytuje nástroje, ktoré podnecujú predstavivosť a kreativitu v každom dieťati.

Od tradičných školských potrieb, ako sú zošity, peračníky a batohy, po inovatívne umelecké sady plné farieb a možností pre vlastnú tvorbu, Astra má všetko, čo potrebujú mladí umelci a študenti na vyjadrenie svojej jedinečnosti. S produktmi Astra sa každá učebná hodina a voľný čas mení na príležitosť na učenie, objavovanie a zábavu.


Cena

  • 0,00 € - 90,00 €

Motív

Značka

Aktívne filtre

Výhodné ceny dopravy

Doprava zdarma nad 49 €

Vrátenie zadarmo

Cez Packetu - rýchlo a jednoducho

Všetko máme skladom

Odosielame okamžite

Skvelé recenzie, záruka bezpečného nákupu

Viac ako 10 rokov na trhu

98 % zákazníkov nás odporúča

Na základe 636 overených recenzií na Heureka.sk Zobraziť recenzie

100%

Človek by neveril, aké náročné je zohnať pol kila plastelíny. Vážne, bál som sa, lebo jediní ste mali tento sortiment, asi po ňom nie je extra dopyt, ale dostal som to, čo som chcel a moju dôveru máte. Určtie sa bez obáv na Vás v budúcnosti rád obrátim.

Anonymný užívateľ

6. 2. 2024

100%

Spokojnosť s tovarom i obchodom.

Anonymný užívateľ

22. 1. 2024

100%

Viackrát som objednala z tohto internetového obchodu. Bola som spokojná! Naposledy 25.8. som objednala detskú kuchynskú zásteru. Ospravedlňujem sa, prvýkrát platba neprešla, z Vašej strany bola ochota, zavolali ste mi či nežiadam objednaný tovar. Naopak ďakujem za upozornenie!!! Platbu som previedla 1.9.2023. Dúfam, že tentokrát prešla. Ďakujem pekne !

Anonymný užívateľ

1. 9. 2023

90%

Odporúčam obchod svojím priateľom.

Anonymný užívateľ

6. 8. 2023