Získajte zľavu na váš prvý nákup!

Zadajte svoj e-mail, aby ste dostali poukážku na 7 %.

Jerry Fabrics na ZdenkaTri.sk - Rozprávkové textílie pre detské sny

Jerry Fabric prináša do detských izieb čaro obľúbených rozprávkových hrdinov prostredníctvom licencovanej posteľnej bielizne a doplnkov. V našej ponuke nájdete širokú škálu produktov od posteľných obliečok s motívmi populárnych animovaných postáv, cez mäkké deky a hrejivé pončá, až po štýlové vankúšiky.

Všetky produkty Jerry Fabric sa vyznačujú vysokou kvalitou materiálov a starostlivým spracovaním, aby vydržali každodenné dobrodružstvá vašich detí.

Doprajte svojim ratolestiam rozprávkové sny a príjemné zážitky s posteľnou bielizňou Jerry Fabric, ktorú nájdete exkluzívne na ZdenkaTri.sk.


Táto kategória neobsahuje žiadne produkty

Domov
Výhodné ceny dopravy

Doprava zdarma nad 49 €

Vrátenie zadarmo

Cez Packetu - rýchlo a jednoducho

Všetko máme skladom

Odosielame okamžite

Skvelé recenzie, záruka bezpečného nákupu

Viac ako 10 rokov na trhu

98 % zákazníkov nás odporúča

Na základe 636 overených recenzií na Heureka.sk Zobraziť recenzie

100%

Človek by neveril, aké náročné je zohnať pol kila plastelíny. Vážne, bál som sa, lebo jediní ste mali tento sortiment, asi po ňom nie je extra dopyt, ale dostal som to, čo som chcel a moju dôveru máte. Určtie sa bez obáv na Vás v budúcnosti rád obrátim.

Anonymný užívateľ

6. 2. 2024

100%

Spokojnosť s tovarom i obchodom.

Anonymný užívateľ

22. 1. 2024

100%

Viackrát som objednala z tohto internetového obchodu. Bola som spokojná! Naposledy 25.8. som objednala detskú kuchynskú zásteru. Ospravedlňujem sa, prvýkrát platba neprešla, z Vašej strany bola ochota, zavolali ste mi či nežiadam objednaný tovar. Naopak ďakujem za upozornenie!!! Platbu som previedla 1.9.2023. Dúfam, že tentokrát prešla. Ďakujem pekne !

Anonymný užívateľ

1. 9. 2023

90%

Odporúčam obchod svojím priateľom.

Anonymný užívateľ

6. 8. 2023